• O nas

Nasza firma istnieje od 1989r. Od początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej.

W roku 1997 otwarta została hurtownia materiałów do lutowania oparta w głównej mierze na produktach niemieckiej firmy Jürgen Armack GmbH, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym. Głównymi naszymi odbiorcami są instalatorzy i monterzy instalacji (lutowanie rur miedzianych), dlatego uwzględniając potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne urządzenia do lutowania takich firm jak SIEVERT, ROTHENBERGER, EXPRESS, PERUN, KOMA.

Oprócz instalatorów dużą grupę naszych odbiorców stanowią rzemieślnicy i artyści specjalizujący się w technikach metaloplastyki, kowalstwa artystycznego i witrażownictwa. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem firmy SCHILL (obecnie Eddi Schmied) produkującej specjalistyczne farby i patyny do wyrobów kowalstwa artystycznego. 

Obecnie specjalizujemy się w usługach osuszania budynków - lokali z wilgoci technologicznej (nowe obiekty) oraz po zalaniach, zwłaszcza wymagających zastosowania technologii osuszania podposadzkowego. Oferujemy wynajem sprzetu - osuszaczy kondensacyjnych; nagrzewnic elektrycznych i spalinowych, wentylatorów osiowych i promieniowych. Równolegle oferujemy sprzedaż osuszaczy wiodących firm jak MASTER, TROTEC, CORROVENTA, AKTOBIS.
IMG_-20220928_091329.jpg